Zespół muzyczny ATUT oferta sylwestrowa i karnawałowa

Organizujesz Sylwestra lub bal karnawałowy? Zadbaj o profesjonalną oprawę muzyczną dla Twojego eventu. Sprawdź ofertę sylwestrową i karnawałową zespołu muzycznego ATUT.

Zespół muzyczny na Sylwestra i karnawał

Koniec grudnia, styczeń, luty i marzec – to miesiące, które kojarzą się z balem sylwestrowym, imprezami tanecznymi czy zabawami karnawałowymi. Tutaj muzyka odgrywa kluczową rolę, więc warto zadbać o najlepszą oprawę muzyczną, przy której goście będą się dobrze bawić i miło spędzą czas.

Bal sylwestrowy z muzyką na żywo

Mówi się, że jaki Sylwester, taki cały rok. Dlatego ostatnia noc w roku powinna być czasem radości, tańców i zabawy do rana. Najlepiej przy muzyce wykonywanej przez profesjonalny i doświadczony zespół muzyczny.

Zespół muzyczny ATUT to idealny wybór, jeśli chcesz aby goście Twojego balu czy imprezy Sylwestrowej zaczęli Nowy Rok w szampańskim nastroju.

Bal karnawałowy w gorących rytmach

Karnawał kojarzy się z Rio de Janeiro, sambą i fantazyjnymi strojami. Chcesz, aby gorące rytmy karnawałowe zagościły także na Twojej imprezie? Wybierz zespół muzyczny Atut. Gwarantujemy rewelacyjną muzykę, profesjonalne prowadzenie i niezapomnianą atmosferę.

Oferta sylwestrowa i karnawałowa

Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu imprez sylwestrowych i karnawałowych. Gramy zarówno na hucznych balach, jak i kameralnych przyjęciach. Potrafimy dobrać repertuar w taki sposób, aby współgrał on z charakterem Twojego przyjęcia i był atrakcyjny dla uczestników.

Gramy energicznie, a każda zabawa taneczna w naszym wykonaniu jest wyjątkowa. Mamy rewelacyjny kontakt z gośćmi, nasze występy są dopracowane także od strony konferansjerskiej. Prowadzimy konkursy i zabawy integracyjne.

Gwarantujemy, że Twoje przyjęcie poprowadzimy zgodnie z wcześniej ustalonym scenariuszem.


Zespół muzyczny ATUT Band

Posiadamy piętnastoletnie doświadczenie w branży muzycznej. Zagraliśmy już na kilkuset imprezach, przyjęciach i balach tematycznych. Z naszych usług korzystają znane i cenione hotele, restauracje i inne lokale.

Podczas występów kładziemy duży nacisk na jakość brzmienia naszego zespołu. Śpiewamy czysto i gramy na instrumentach cenionych producentów. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem nagłaśniającym. Zwracamy także uwagę na wizualny aspekt naszych występów, posiadamy bogate oświetlenie sceniczne.

Na specjalne życzenie skład naszego zespołu może zostać wzbogacony o dodatkowe instrumenty: saksofon, gitarę elektryczną i perkusję. Występujemy wyłącznie ze sprawdzonymi muzykami, aby zapewnić najwyższą jakość naszych usług.

Gramy nie tylko w Toruniu, ale także na terenie całej Polski, mamy własny transport. Zachęcamy się do zapoznania z portfolio zespołu ATUT, gdzie publikujemy nasze covery i nagrania z występów.

Zespół muzyczny Atut Band to:

  • wokal żeński i męski
  • profesjonalne brzmienie
  • ciekawe aranżacje
  • bogaty w utwory taneczne repertuar
  • stały kontakt z uczestnikami imprezy

Zapewnij swoim gościom niezapomnianą zabawę podczas Sylwestra i karnawału.

Zadzwoń do nas i zarezerwuj termin: 500 156 032

zespol-na-karnawal2.png

Dodaj komentarz